Wielojęzyczne transmisje na żywo

To nasz najpopularniejszy produkt. Przygotowaliśmy go z myślą o podmiotach organizujących międzynarodowe konferencje, obrady, wykłady, ale także koncerty, gale, jubileusze i inne wydarzenia o podobnym charakterze. Wiemy, że nie ma dwóch takich samych wydarzeń, dlatego do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, by jak najcelniej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów polskich oraz międzynarodowych, dlatego oferujemy transmisję w 16 językach. Pamiętamy o potrzebach osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy niezawodność i bezpieczeństwo rozwiązań IT.

Transmisja na żywo w 16 językach

Oferujemy tę usługę jako jedyna firma w Polsce. Na stronie transmisji umieszczamy tylko jeden odtwarzacz, w obrębie którego widzowie mogą zmieniać ścieżki audio bez konieczności przeładowania strumienia lub zmiany odtwarzania.

Naszym klientom oferujemy również możliwość wykorzystania w transmisjach tłumaczenia symultanicznego. To wszystko sprawia, że transmisja może być kierowana do słuchaczy w Polsce, ale również za granicą.

Niezawodność i bezpieczeństwo

Nasze transmisje – dzięki wykorzystaniu HTML5 – działają na wszystkich komputerach, tabletach i telefonach bez konieczność instalowania dodatkowego oprogramowania. Ponadto, się poprawnie także na stronach HTTPS. Dzięki temu utrzymujemy uwagę widzów, którzy są żywo zainteresowani transmisją, ale – z różnych powodów – mają problemy z odpowiednim przygotowaniem urządzeń.

Indywidualne potrzeby klienta

Na specjalne życzenie uruchomiamy transmisje zamknięte, dostępne wyłącznie dla wybranych użytkowników, ponieważ wiemy, że nie wszystkie informacje powinny być dostępne bez ograniczeń. Dostosowujemy kolorystykę playera. Budujemy dedykowaną stronę do transmisji i ją utrzymujemy. Organizujemy transmisje w serwisach społecznościowych i na stronach firmowych klientów. Umieszczamy na ekranie klikane reklamy produktów i usług.

Organizujemy transmisje w serwisach społecznościowych i na stronach firmowych klientów. Umieszczamy na ekranie klikane reklamy produktów i usług.

Osoby niepełnosprawne

To grupa użytkowników o zróżnicowanych potrzebach, dlatego rozwiązania, które im oferujemy również są zróżnicowane, ale odpowiadają na ich potrzeby. Osobom niewidomym w jak najlepszym odbiorze pomoże kanał dźwiękowy z audiodeskypcją, zaś osobom niesłyszącym umieszczenie dodatkowego okna prezentującego tłumacza języka migowego.

Jednak do kwestii dostosowania transmisji do potrzeb osób niepełnosprawnych zawsze podchodzimy indywidualnie.

Interaktywność

W trakcie transmisji dodajemy statyczne albo animowane belki, np. z imieniem i nazwiskiem osoby przemawiającej. Wyświetlamy komentarze z Facebooka, Tweetera. Dodajemy klikalne linki do stron internetowych, np. prezentujących omawiany produkt albo usługę. W przerwach wyświetlamy materiały reklamowe.

Nagrywanie i odtwarzanie

Widz, w trakcie oglądania transmisji, może na osi czasu umieszczać znaczniki. Dzięki temu będzie wiedział, który fragment transmisji był dla niego wyjątkowo interesujący, a który powinien zostać automatycznie pominięty w trakcie oglądania nagrania. Ponadto, widz może zatrzymać transmisję, by po chwili do niej powrócić i kontynuować oglądanie bez poczucia, że umknął mu jakiś istotny fragment wystąpienia lub rozmowy.

Postprodukcja

Na bazie nagranego na żywo, wielokamerowago materiału oraz materiałów przekazanych przez klienta przygotowujemy film . Film końcowy jest montowany z myślą o potrzebach klienta i zgodnie z jego potrzebami. Niektórzy klienci decydują się na umieszczenie filmu końcowego w serwisach Facebook lub YouTube, zaś inni preferują umieszczenie materiału na dedykowanej stronie www, którą specjalnie do tego budujemy i utrzymujemy.

Usługi