Transmisja wydarzeń cyklicznych

Ten produkt kierujemy w szczególności do podmiotów organizujących spotkania cykliczne – obrady, posiedzenia, debaty, dyskusje oraz firm oferujących szkolenia i kursy online.

Dzięki niemu dajemy naszym klientom nie tylko możliwość transmisji wydarzeń, ale przede wszystkim możliwość ich gromadzenia w jednym miejscu – na dedykowanej stronie internetowej, zapewniamy jej utrzymanie oraz dostosowanie do potrzeb użytkowników. Dlatego oferujemy na stronie wyszukiwarkę filmów, zaś pod każdym z nim umieszczamy spis treści z możliwością rozpoczęcia oglądania od wybranego zagadnienia.

Dedykowana strona internetowa

Platforma, na której  nie tylko transmitujemy aktualne wydarzenia, ale przede wszystkim umieszczamy efekty wcześniejszych transmisji – filmy zmontowane na bazie nagranego na żywo materiału. Dzięki temu widzowie mają możliwość obejrzenia wszystkich materiałów w jednym miejscu, a klient możliwość precyzyjnego monitorowania aktywności użytkowników na stronie. Ponadto, wszystkie materiały będą zebrane w jednym miejscu.

Statystyki

Umieszczamy kody do śledzenia ruchu użytkowników na stronie. Dzięki nim wiemy, kto najchętniej ogląda stronę, kiedy to robi i w jaki sposób się po niej porusza. Wiemy również, który film jest najchętniej oglądany oraz który fragment danego filmu cieszy się największym zainteresowaniem. Te informacje pozwalają nam przygotować rekomendacje dla naszych klientów, a w efekcie przygotować materiał, który będzie odpowiadał na potrzeby widzów.

Wyszukiwarka  i spis treści

Widzowie wyszukują interesujący ich firm spośród wszystkich zgromadzonych na stronie. Co istotne, pod każdym filmem umieszczamy spis treści. To umożliwia widzom rozpoczęcie oglądania filmu od interesującego ich miejsca. Idąc dalej, porównania wystąpień poszczególnych osób w trakcie jednego wydarzenia, przeanalizowania poszczególnych wystąpień na przestrzeni czasu.

Gwarancja jakości

Budujemy funkcjonalne strony do transmisji wydarzeń cyklicznych i oferujemy ich utrzymanie. Zapewniamy dostęp do treści niemalże z każdego urządzenia mobilnego oraz niemalże każdej przeglądarki internetowej bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Gwarantujemy bezpieczeństwo stron i umieszczonych na nich treści.

Indywidualne potrzeby klienta

Zapewniamy dostosowanie graficzne strony do potrzeb klienta. Na jego życzenie wprowadzamy ograniczony dostęp do treści, np. konieczność podawania hasła.

Optymalizacja

Planujemy cykl transmisji tak, aby zoptymalizować czas i budżet klienta. Dobieramy sprzęt oraz ekipę w sposób adekwatny do rzeczywistych potrzeb oraz oczekiwań klientów, zapewniając jednocześnie najwyższy standard usług.

Postprodukcja

Na bazie nagranego na żywo, wielokamerowago materiału oraz materiałów przekazanych przez klienta przygotowujemy film . Film końcowy jest montowany z myślą o potrzebach klienta i zgodnie z jego potrzebami. Niektórzy klienci decydują się na umieszczenie filmu końcowego w serwisach Facebook lub YouTube, zaś inni preferują umieszczenie materiału na dedykowanej stronie www, którą specjalnie do tego budujemy i utrzymujemy.

Usługi