Transmisje live 360°

Tworząc ten produkt, myśleliśmy o firmach, którym zależy na zaprezentowaniu swoich usług, produktów w sposób atrakcyjny wizualnie bez względu na branżę, w której działają. Wiemy, że decydując się na transmisję live 360°, chcą zrealizować niestandardowe cele, a my im w tym pomagamy, dając jednocześnie gwarancję, że za rozwiązaniami, które oferujemy, stoją wiedza, doświadczenie i zamiłowanie do nowych technologii.

Zamiłowanie do nowych technologii

Transmitujemy wydarzenia za pośrednictwem kamery 360°, wykorzystując zewnętrzne źródło dźwięku z konsoli audio albo mikrofony do dźwięku przestrzennego. Na specjalne życzenie klienta, w opcji zaawansowanej, w trakcie transmisji live 360° dodajemy plansze i belki z imionami i nazwiskami osób przemawiających. Zapewniamy transmisję na stronach klienta oraz w mediach społeczonościowych (Facebook, YouTube, Tweeter).

Elastyczność i indywidualne podejście

Przed rozpoczęciem transmisji live 360°ustalamy jej szczegóły i założenia z klientem. Wiemy, że naszym klientom zależy na atrakcyjnym efekcie wizualnym, dlatego jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania i gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu. Realizujemy zlecenia w całej Polsce oraz za granicą.

Postprodukcja

Łączymy obrazy z kilku różnych obiektywów kamery 360° w jeden film. Stabilizujemy obraz. Dodajemy efekty specjalne, np. slow motion, ścieżkę dźwiękową, animacje, belki, podpisy, plansze początkowe i końcowe.

Usługi