Czym jest pętla indukcyjna

Pętla indukcyjna jest jednym ze środków wspomagania słuchu. To specjalny przewód wytwarzający pole magnetyczne połączony ze wzmacniaczem, do którego doprowadzony został sygnał audio. Z założenia pętla ma wzmacniać sygnał dla osób z wadą słuchu, którzy posiadają odpowiedni aparat słuchowy. Należy nadmienić, że w obecnych aparatach słuchowych cewka indukcyjna pozwalająca na odbiór dźwięku wzmocnionego przez pętlę indukcyjną jest fabrycznym standardem. Osoba uruchamiając odpowiednią opcję w aparacie słuchowym słyszy przekazywany dźwięk, a dźwięki otoczenia są przytłumione i nie rozpraszają odbiorcy.

Pętla indukcyjna – dla kogo

Oferta pętli indukcyjnej skierowana jest dla wszystkich podmiotów organizujących spotkania stacjonarne w szeroko pojętych “salach konferencyjnych”. Zastosowanie takiego rozwiązania przez instytucje pozwala osobom z niedosłyszącym na komfortowy i bezstratny odbiór przekazywanych treści z danego wydarzenia.

Cennik

Pierwszy dzień

2500netto

Kolejny dzień

1000netto
  • Powyższa wycena obowiązuje dla realizacji odbywających się w Warszawie i jej okolicy. W innych przypadkach cena ulegnie zwiększeniu w zależności od miejsca wydarzenia.

Skontaktuj się z Nami

Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę